| xAndraax a întrebat:

E adevarat ca hamsterul mascul moare fara o femela? am un hamster de 2 saptamani si e pui ( baiat ), vreau sa stiu daca sa ii mai cumpar o fata :-s

2 răspunsuri:
| Irina0027 a răspuns:

Eu am avut un hamster mascul timp de 2-3 ani si acesta a murit de batranete. Dar daca vrei sa il faci fericit si sa fie vesel mereu poti sa ii cumperi o femela happy Sper ca am fost de folos aici.

| samorez a răspuns:

Ax. sigur nu moare ( dar imagineazati sa fii tu un hamster ) ce ai zice ''ehh, stapina asta ma uraste laughing

Ps : are si el nevoie de action; x