| deennutzza a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Husky Siberian si nu stiu cat ma costa intretinerea lui.Cu ce mancare pentru catei il hranesc ce brand mai exact? Cat il hranesc? De ce vaccinuri are nevoie? Cat ma costa acestea?

Răspuns Câştigător
| SüßesHäschen a răspuns:

Pai costul intretineri... costa minim 60 - 90 de lei. Eu am rottwiler si cam ata ma costa si cu brand-ul i-am loat ce am vazut la magazin... iai pedigree sau ce vezi pe raft. Cu cat sa il hranesti ii dai un sfert de castron si daca mananca mai dai si cam are destul... iar cu vaccinurile stie doctorita\asistenta de acolo si vei vedea acolo.