| Kamiichu a întrebat:

vreau sa imi cumpar procusori de guineea (2), nu am mai avut pana acum si am nevoie sa stiu mai multe despre ei, cu ce se hranesc, cam cat ar costa, despre ingrijirea lor si cam ce fac ei, multumesc. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| jewler6 a răspuns:

Am avut eu unul. toata ziua sta acolo unde il pui nu face nimic. e foarte plictisitor de aceea nu-l suport laughing iti trebuie o ladita inalta transparenta speciala pentru ei, eu din aia am avut si iti mai trebuie talas ca porcul ala trebuie sa-si faca nevoile, mananca tot felul de seminte si de legume al meu era mort dupa castraveti ( i-am dat odata si zacusca si a mancat) laughing) cat costa nu stiu...

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

E foarte dragut, scoate niste sunete asa dragute si e curios mai ales cand cureti morcovi vine la tine sa ii dai si lui si e foarte sod isi face nevoile sub frigider sau dupa el.laughing Cel putin asa a facut al meu. De la 69 de lei la 100 de lei, dar poti cauta pe tocmai.ro sau olx poate se da mai ieftini, poate ai noroc si se da spre adoptiehappy. Vezi sa nu iti iei unul sperios tare.

| Kamiichu explică (pentru AtateaConditii):

Multumesc, am vazut si cu 20 de lei (frezati) sunt asa draguti ca niste iepurasi laughing problema e ca sunt prea departe si am sunat si spun ca nu ii pot trimite, trebuie sa fiu din localitate :-l o sa mai caut, ti-am dat voturi laughing \:d/