| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un adapot de animale(pentru cainii si pisicile vagabonzi). intrebarea este daca am nevoie sa fac facultatea de medicina veterinara din Timisoara.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Pentru a deschide un adapost pentru animale fara stapani, nu ai nevoie neaparat sa faci o facultate de medicina veterinara, pentru acest aspect poti colabora cu un medic veterinar, in schimb ai nevoie de teren, de fonduri si de multe aprobari.Succes

| alex0110 a răspuns:

Desigur ca da! Nimeni nu te poate opri! E alegerea ta ce vrei sa faci in viata.