| santiano a întrebat:

Cine ma sponzorizeaza sa deschid un adapost pentru cainii vagabonzi?

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Cauta pe www.sponsoriociceali.com

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Primăria localităţi de domiciliu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E deranjul prea mare, n-a facut nimeni in 20 de ani nimic si vrei doar sa incepi, gandeste-te la costuri nu e doar de construit ci si de hranit + loc.

| thalyslly a răspuns:

Din ce oras?
eu sunt volunara la un adapost

| LaurC a răspuns:

Frumoasa intentie dar e ceva serios si nu cred ca-i usor.
Sunt foarte multi caini vagabonzi, trebuie sa iei in considerare mai multe lucruri.
Nu cred ca asta-i site-ul potrivit pentru a gasi un sponsor pentru o chestie atat de importanta.

| deya100 a răspuns:

Hmm...Ce zici de producatorii de mancare de caini? poti sa faci legatura cu ei si sa le propui asta...
Este foarte frumos ce faci si chiar ma bucur ca sunt si oameni ca tine! Chiar ma bucur foarte mult! Sper din tot sufletul sa reusesti si iti urez multa bafta! happy

| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Esti de treaba nu multi se gandesc la asa ceva dar e ff costisitor si eu iubesc mult animalele in special caini si pisicile dar de unde esti sa stim daca team putea ajuta cu ceva voluntariat orice?

| ooRockyoo a răspuns:

Te sustin. Eu iubesc mult caine si alte animale si as face orice pentru ei. Dincontra, cand o sa cresc mai mare vreau sa ma fac veterinara

| santiano explică (pentru ooRockyoo):

Iti multumesc si ma bucur ca esti si tu la fel ca mine!

| BlondyeStefy a răspuns (pentru santiano):

Stefy_marya_99 si mai vorbim acolo

| BlondyeStefy a răspuns:

Nu e o idee rea eu te ajut cum pot

| santiano explică (pentru BlondyeStefy):

Multumesc mult!
Ma ajuta si daca ma ajuti doar cu un sfat!

| maryrebela a răspuns:

Pai sincer mie imi convine ideea ta. Zi-mi doar ce ai nevoie si eu te voi ajuta.