| sebiu355259dan a întrebat:

Vreau sa imi fac un acvariu de aprox 176l, dimensiuni: 136L/36l/36h, sticla de 6 mm.
Am nevoie de intaritori? Si daca da cum sa le pun?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Intaritorile se pun la orice acvariu care depaseste lungimea de 1m.
Se pun in mai multe feluri, este mult de explicat, mai bine iti desenez.Ai facebook?

| sebiu355259dan explică (pentru Doctorfishadi):

Sigur
sebi baciu poza de profil e cu steagul ungariei (aluzie la franta)

| Doctorfishadi a răspuns (pentru sebiu355259dan):

Am dat cerere, am o chitara in mana.

| sebiu355259dan explică (pentru Doctorfishadi):

Mai timitemi o data te rog ca am refuzato auinci cand ai trimis-o ca nu am stiut cine esti....sau scrie meaj direct