| danielavinca a întrebat:

Vreau sa imi fac un hobby(o pasiune) dar nu stiu ce sa fac(mentionez ca ma cam plictisesc. dati-mi si mie va rog idei de hobby-uri promit funda

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Fotografia place oricarui adolescent, aerobicul desemenea, cursurile de innot. iar daca nu te regasesti in nici una din aceste activitati, creeaza-ti un blog si scrie in el tot ce iti trece prin cap. Daca nici varianta asta nu e buna, cauta o firma distribuitoare de produse cosmetice, Ladys de exemplu si castiga-ti un banut al tau de buzunar. O sa iti placa!

2 răspunsuri:
| SelinVlad a răspuns:

Poti in timpul liber sa te dai cu bicicleta, rolele impreuna cu prietenii (primavara, vara si toamna) sau sa faci orice iti place tie cel mai mult.

Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de timpul liber pe care il ai.
Exista hobby-uri care sunt acaparatoare de timp "liber".
Joc de Scrabble.
Croitorie.
Fotografiatul.
Colectie (timbre, monede, vederi vechi si noi).