| Erika12B a întrebat:

Ma plictisesc si nu stiu ce sa fac! Dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Bună! Eu când mă plictisesc, citesc o carte, îmi mai rezolv problemele, mă joc cu animalul meu de casă, etc.

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Uita-te la un film, iesi pe afara cu prietenii, distreaza-te, raspunde la intrebariile de pe TPU, ai tu ce sa faci pana la urma tongue

| KittyEyes a răspuns:

Da o petrecere! Cand nu sunt parinti acasa, bineinteles.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Hei Erika! Pai raspunde la intrebari pe TPU, intra pe facebook(daca ai), pe mess.Vb cu niste colege/prietene si iesiti in oras.Invita`le la tine acasa.
Paa :*

| liliacALB a răspuns:

Raspunde la oameni pe TPU!

| sweetdream12 a răspuns:

Faci karaoke,asculti muzica,pictezi,te dai cu ruj legata la ochi,te incalti cu tocurile mamei,te uiti la tv,te uiti pe facebook, faci o prajitura pentru parinti, iti descarci jocuri pe telefon, joaca-te lady popular, invetilaughing...etc
Sper ca te-am ajutat! Funda? :*