| pisiiiiii a întrebat:

Nu stiu ce sa fac si ma plictisesc imi dati niste idei.

FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Ajuta oamenii pe tpu...descopera melodii noi pe youtube(niciodata nu stii unde ajungi prin sugestiile din dreapta). Descarca un film frumos si uita-te la el. Poti sa incepi sa faci bratari din ate.Incearca sa scrii o poezie sau ce-ti vine pe moment.Incepe un jurnal, citeste o carte, vorbeste cu prietenii pe mess.

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Pai eu de exemplu tocmai m-aam intors de la o plimbare cu bicicleta cu o prietena. Acum depinde cat de frumos e in zona in care locuiesti. Ai putea sa citesti o revista, sa te uiti la un film, sa asculti muzica.
Uite ca mi-a spus mie azi un coleg : Ai prea multe lucruri de facut ca sa te plictisesti!

| ItachiUchiha a răspuns:

Joaca-te cu prieteni, Deseneaza, Picteaza, Citeste etc.

| COSMIN457 a răspuns:

Fa un carnat

| FoCs a răspuns:

Poi iti poti invita prietenii la un gratar, mai ales ca acum e vremea frumoasa sau la o plimare cu bicicleta in zona in care locuiesti. Ati mai putea merge in parc cu rolele, la o partida de tenis, fotbal sau volei. Mai puteti face diferite drumetii prin zona.
Sper ca ti-am fost de folos!
happy