| bogdiy a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine boxer? ce parere aveti despre aceasta rasa, imi recomandati aceasta rasa am 15 ani si sunt baiat, si ce informati mai stiti despre ei?

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Boxer=frumos,credincios,foarte inteligent, cu multa energie-ceea ce e potrivit pentru tineri.iti recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Iati-l. El manan-ca carne de, de caracatita si inghetata de vanilie.

| dony89 a răspuns:

Intreaba un dresor: www.cartedresajcanin.ro el iti poate da toate informatile avizate.;)