| Eu_8005 a întrebat:

Are sau a avut cineva caine lup cum e? ce parere aveti despre aceasta rasa?

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sunt niste caini fff inteligenti de fapt cred ca mai toti cainii sunt inteligenti.eu una am fost multumita de al meu. funda?

| LarisaAndreea a răspuns:

Am eu. Este o rasa ok.
Cand il mai apuca incepe sa urle, dar nu a mai urlat de foarte mult timp.winking
E foarte jucaus (cel putin al meu) si daca il lasam liber prin curte imprastie tot laughing
Noi nu am avut probleme cu el, i-am facut vaccinuri si carnet de sanatate de cand era mic.
Manaca orice si are un glas...latra foarte tare!

Iti recomand un caine lup, daca vrei sa cumperi!

| TokioFan a răspuns:

Eu.Dar tata la dus de acasa pentru ca era prea zgomotos si speria toata lumea!