| Andrew9555 a întrebat:

As avea doua intrebari, daca puteti sa ma lamuriti. Prima, vreau sa comand de la emag niste componente de calculatoare eu am 16 ani, pot sa le comand pe numele meu? Adica exista vreo restrictie de varsta sau ceva de genul asta? si a doua, daca exista un pret minim? Eu vreau sa comand niste coolere si pretul se duce undeva la 80-90 lei, pot comanda sau trebuie sa cumpar pana la un pret minim?

Răspuns Câştigător
| Gabytzuu001 a răspuns:

Salut! O poti face pe numele tau!
Ai grija sa pui adresa completa. cat mai detaliata!
Nu exista limitari de pret, eu am cumparat si mouse care duce injur de 25 lei.
Cumpara cu incredere, comanzi azi, maine stai si poimaine la 10 le ai acasa happy. Transportul este GRATUIT!

4 răspunsuri:
| Gabytzuu001 a răspuns:

Pe site. cand finalizezi comanda undeva jos ai 2 optiuni.
Sa primesti sms sau sa te sune ( cred ).
Eu am ales mereu sa primesc sms cu detaliile livrarii.
Iti vin ei acasa happy Ca nu sunt prosti

Răspuns utilizator avertizat
| Andrew9555 explică:

Mai eram curios de o chestie, te suna ei (cei de la eMAG) pentru confirmarea comenzii?

| ruleaza a răspuns:

Da poti sa comanzi, eu am 17 ani si am comandat in valoare de 900 de lei.