| eliana100 a întrebat:

Vreau sa-mi iau in week-end un animalut, dar nu m-am decis inca. Eu ma gandeam la un iepuras pe care sa-l tin in balcon. Mentionez ca am deja un acvariu, iar acum mai vreau un animal pufos. Daca pun ceva absorbant sub rumegus, aerisesc mereu si strang zilnic mizeria de pe deasupra (fac curatenie completa la trei zile) se mai diminueaza putin mirosul lui? Ce parere aveti? Daca nu iepure, ce alt animal rezista la frig si nu transmite asa multe boli? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| catrinaioncatalin a răspuns:

Un catelus "bison" sunt draguti big grin

| Mihai01feb a răspuns:

Si eu am un acvariu de 10l si as vrea un animal pufos...ar fi mai bine sa ai un hamster.Este mai usor cu el.