| Elylala a întrebat:

>Bunabig grin<
as vrea sa imi iau un animalut :X
nu catel sau pisica...
ma gandeam la un porcusor de guineea sau un iepuras piticbig grin
voua care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| レクス a răspuns:

Un porcusor de guineea.Este foarte simpatic.Are nevoie de multa atentie si se ataseaza foarte repede de stapan, doar ca, el nu traieste mai mult de 3-4 ani.Eu am avut si e foarte dragut.big grin

12 răspunsuri:
| Hadley a răspuns:

Asta nu prea depinde de noi...cam depinde de tine
pot sa iti dau niste situri pe care sa te uiti si sa te faca sa te mai hotarasti un pic
http://www.animalutze.com/articole/porcusorul_guinea.php
http://ro.wikipedia.org/wiki/Iepure
ambele animale sunt frumoase, dar alegerea depinde de tine
succes in alegere

| Diana3 a răspuns:

Salut!:*
Un iepurashappy

| edc a răspuns:

Eu una ma papagaliilove struck si ti-as sugera sa iti iei o perechelove struck...sunt foarte amuzanti impreuna. iar daca ai mult timp liber iti poti lua unu singur si sa-l inveti sa vb.happy
Ma bucur daca ti-am fost de ajutor.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepuras pitic

| justme97 a răspuns:

Mie personal mi ar place mai mult un iepuras
e mai dragalas
dupa parerea mea:X

| RobertLolza a răspuns:

Mai! Eu am un porcusor de guineea! E foarte dragalas! Il am de 3 ani si inca traieste ( traiesc in medie de 5 ani ) ti-as recomanda un procusor deoarece este foarte dragastos! Sper ca te-am ajutat

| Cookieahjkekdn a răspuns:

Buna!
eu am avut un porcusor de guineaa:X
dar a murit.nu traiesc foarte mult
si ti'as sugera un caine:X
ii adorr
:X

| Cookieahjkekdn a răspuns:

Aa scuze. am citit aiurealaughing credeam ca vrei caine sau pisica
pai.thinking
poti sa iti iei un papagal :X

| Cookieahjkekdn a răspuns:

Si am avut si un iepuras cateva saptamani. dar parca nu sunt genul de animale care sa traiasca in casa.
parerea meahee hee

| mirela01 a răspuns:

Mai bine iepuras decat porcusorlaughing))

| Raluca_4447 a răspuns:

Eu am un porcusor de guineea si o ador... e fetitsa...eu as zice sa iti iei porcusor.

| BiancaM09 a răspuns:

Pisica