| AdiFCSB a întrebat:

Vreau sa-mi iau un hamster da nu m-am decis de care sa-mi iau. Eu as opta spre hamsteru' sirian. Astept pareri despre celelalte rase si ce mi-ati recomanda. Vreau ceva pe scurt despre hamsteru respectiv nu vreau linkuri cu site-uri.

1 răspuns:
| maximagic a răspuns:

Hamsterul pitic sau "Dwarf hamster" este mult mai agreabil ca pet decat toate celelalte rozatoare pentru ca: este mult mai mic, mai prietenos si nu are un miros specific.Eu acest hamster as lua