| DoarUnPieton a întrebat:

am 15 ani 58 kg si practic sport de performanta si am decis ca vreau sa incep sa iau niste suplimente pentru cresterea masei musculare imi puteti recomanda ceva? sa imi spuneti si modul de administrare am un buget de 50 de lei si as opta pentru acest produs: http://www.pro-nutrition.ro/products/Creatina-Capsule-50 0mg.html astept pareri

10 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Vorbesti serios? Un buget de 50 de lei? Nu vei face nimic cu acesti bani! Vrei ceva de calitate?! De la 120 de lei in sus! Daca incepi sa iti iei prostii de 50 de lei nu vei rezolva nimic! In acest sport, calitatea suplimentelor se vede dupa pret!

| Own3r a răspuns:

Nu iti recomand sa iei suplimente pentru cresterea masei musculare.
Mai bine ia vitamine VitaMax. sunt cele mai bune de pe piata.
Stiu din proprie experienta. Si eu am facut sport de performanta

| cristi1505 a răspuns (pentru Own3r):

De ce sa nu ia suplimente? Si VitaMax tot suplimente sunt.Suplimentele sunt extrase din mancare deci nu iti dauneaza cu nimic!

| Hades98 a răspuns:

Salut.
Ia Vita-max. pentru ca sunt foarte bune si de alt fel nu sunt daunatoare ca altele, si pentru varsta ta sunt bune.
Nu incerca creatina...Nu are rost.
BAfta! F?

| cristif a răspuns:

Ce sport practici?

| CEl8oo a răspuns:

Intii uite ce daune creaza proteinele, iar apoi folosestele

| cristi1505 a răspuns (pentru CEl8oo):

Proteinele ti le iei si din mancare(carne, oua, lactate)! Suplimentele sunt extrase din mancare deci nu au cu ce dauna! Mai intereseaza-te ca nu ai nicio treaba cu acest sport!

| Own3r a răspuns (pentru cristi1505):

Nu m-ai inteles...In fine

| cristi1505 a răspuns (pentru Own3r):

Imi poti explica tu mai bine? Sa inteleg si eu daca zici ca nu am inteles laughing)))

| Cosmin86 a răspuns (pentru Own3r):

Ce sa inteleaga, ca nu ai spus nimic...