| Cortex a întrebat:

Vreau sa pun o melodie pe youtube, nu are videoclip, deci vreau sa stiu cum pun o imagine pe fundal(cu cantaretul) si sa se si auda muzica DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Cu windows movie maker care se afla in start->All programs.

3 răspunsuri:
| Terance a răspuns:

Pai trebuie sa descarci sau poate ai programul Movie Maker

| jmek4you a răspuns:

Daca ai Windows Xp vezi ca ai instalat Windows Movie Maker. E un program de facut filme. Mai intai pui melodia acolo apoi pui poze sau altceva. Succes

| xBeatrice a răspuns:

Movie maker cel mai usor. presupun ca stii sa-l ulilizezi. daca nu intri si iti dai seama ca e simplu.
Plus avantaj ca il ai in windows. Pui melodia acolo si o poza si lungesti poza cat toata durata melodiei (ai sa-ti dai seama ce spun cand intri in programel).