| CallMeBella a întrebat:

Am un videoclip si as vrea sa il pun pe youtube dar pe fundal as vrea sa pun o melodie, adica sa nu se auda cum vorbesc cei din videoclip, sa se aduca doar acea melodie.Cum fac?

1 răspuns:
| ggalilei a răspuns:

O solutie:transfera-l pe un Nokia n73 si apoi cauti "editare videoclip", apoi ii dai "schimbare sonor", aplici melodia pe care o vrei (trebuie intai sa o incarci in telefon) si gata, ai videoclipul cu sonorul schimbat. Dupa aceea o transferi pe PC si o uploadezi pe youtube.