| madalina00 a întrebat:

Vreau sa bag un filmulet pe youtube si vreau pe fundal sa se auda melodie si nu stiu cum sa bag melodia. Ajuuuutor!

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Foloseste-te de Windows Movie Maker (WMM). Il gasesti printre programele din meniu, nu trebuie instalat el fiind instalat odata cu Windows-ul.
Cand il deschizi, adauga in lista cu imagini melodia care vrei s-o pui in film. Dupa, trage fisierul peste film (in partea de jos). Acum melodia va rula in acelasi timp cu filmul.
Pa-pa! happy

1 răspuns:
| madalina00 explică:

Ms