Întrebare recomandată | Arina_Radoi_1991 a întrebat:

Vreau si eu o parere sincera. ce caine imi recomandati pentru apartament dintre Siberian Husky si Siba Inu?

Răspuns Câştigător
| Fiona232 a răspuns:

Prerea mea e ca Shiba Inu este mai jucaus si mai dulce deceat siberian huski. dar daca vrei un caine mereu ferm pe pozitie si foarte credincios stapanului sau alege siberin huski.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
amandoua rase sunt minunate, as opta pentru Shiba Inu...dar nici Husky nu e de lasat.love strucklove struck
Acum parerea iti apartine in totalitatehappy
O frumoasa zi sa aihappy

| dracu14 a răspuns:

Husky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nici unul nu e câine de apartament. Se va chinui și te vei chinui și tu. Gândește-te la o rasă de apartament mai bine: Teckel, Bichon, Westie, Schnautzer pitic.
Câinii de care ai zis au nevoie de curte mare și de mișcare multă, ca ai mei : http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

| Mirunicamy a răspuns:

Eu cred ca nici unul nu e bun pentru apartament, crede-ma am avut 2 lupi in casa ravagii faceau, eu te sfatuiesc sa iei rase mai mici pentru apartament si eu vreau un dog german dar nu se poate caci tot la apartament stausad