| dadablackcat a întrebat:

Vreau si eu pareri despre rasa acestui caine.Multumesc!
http://picasion.com/i/17kyk

12 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ioai ce dulceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee :X:X:X
Iubesc ochisorii aia mari ai ei/lui
Am avut o catelusa care seamana mult cu cea din poza =(
Nu mi-l dai mie?:Xbig grin
Seamana putin ca rasa Ciobanescul Romanesc Carpatin.

| glamour a răspuns:

E un metis, o corcitura, sau cum vrei tu sa-i spui. nu mai cauta o rasa in el, slabe sanse sa gasesti. e un caine foarte frumos si merita sa fie iubit chiar daca nu e de rasa. sa-ti traiasca.

| glamour a răspuns:

Pai iti vei da seama cu ce e corcit cand va creste, si cand se vor vedea clar caracteristicile. acum e mult prea mic sa iti dai seama.

| glamour a răspuns:

E foarte frumos. sa-ti traiasca!

| Muflă a răspuns:

Aww little doggy Y U SO CUTE!? *i se topește creierul de la drăgălășenie*

| NimeniCelebru a răspuns:

E dragut.happy
Daca iti doresti unul ia-l. Ti-l recomand.Si eu am avut unul cam ca acesta.
Sunt jucausi, prietenosi si inteligenti:X
Fundita?puppy dog eyes

| dadablackcat explică:

Da.ciobanesc carpatin etongue... e foarte rau, intr-adevar laughing va multumesc pentru pareribig grin

| dadablackcat explică:

Da glamour... mi-am dat seama ca e metis.scrie si in carnet metis ciobanesc carpatin vroiam sa-mi dau seama cu ce happy mersi frumos oricum

| dadablackcat explică:

Da bineinteleshappy mersi glamour. da'zi tu ca nu e frumos!? laughing

| dadablackcat explică:

Mersi frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut seamana cu al meu... dar iti va aduce ceva problemewinking

| IzabellaOprea a răspuns:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA e cel mai dragalash:X:angry pe primul loc sarpei ma rog.) esta e asa doolshe imi plac catzeii inafaara de soricari bleach(