| Daienutza99 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un bichon maltez , insa nu stiu de unde . Imi puteti spune va rog ? Daca sa poate sa nu fie mai scump de 500 Ron si cat mai aproape de Caras-Severin , va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alegere ai facut.Eu am bichon maltez si vb cu el ca si cu omul.Esti prea departe de mine.Incearca sa intri pe raid online,fa-ti cont, este gratuit si poate gasesti ceva in zona, sau si in presa din zona.Da un anunt in ziarul local.Mult noroc.

| Daienutza99 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! chiar apreciez ajutorul love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daienutza99):

Te pot invata orice, despre ei, sa il ai cel putin asa cum il am eu. Ia-l de mic, sa il poti educa asa cum vrei sa il ai.Inteligenta lor este extrema, daca il educi cum trebuie.Mult noroc.Si daca faci pasul asta, nu ezita sa ma intrebi, o fac cu cea mai mare placere.

| Daienutza99 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!