| Pnin a întrebat:

Vreau un iepure cap-de-leu. Are nevoie de multa atentie? Nu sunt acasa 9-10 ore pe zi, deci cam atatea ore ar sta inchis. E mult?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte mult. Mai bine renunta.

| Catrice a răspuns:

Juma de zi închis... sărăcuțul sad

| Eireann a răspuns:

Daca esti plecat asa de mult cea mai buna varianta e sa iei 2 iepuri. Le place compania, sunt foarte draguti cand se spala unul pe altul si cand dorm unul langa altul si sunt mai fericiti. Nu stiu daca vrei sa il tii in casa sau afara dar in casa recomand un tarc din material textil (cum sunt cele pentru catei) inloc de cusca daca ai spatiu.