| EusicutineegalNOI a întrebat:

M-am vopsit la salon blond inchis si acum vreau sa ma fac bruneta, dar vreau sa ma vopsesc eu, acasa. Defapt sa ma vopseasca mama ca ea se pricepe. Vreau sa stiu daca e nevoie sa ma decolorez si daca se va prinde culoarea si vreau sa imi recomandati niste vopsele bune. Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Nu este nevoie sa te decolorezi, negrul prinde pe orice, numai ca trebuie sa stii ca se scapa foarte greu de el si se distruge tare parul happy

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Nu e nevoie sa te decolorezi prinde peste blond. poate o sa mai ai niste reflexii blonde la soare, insa slabe sanse.in general negru acopera tot. vopsea buna sincer nu stiu.stiu doar ca cele fara amoniac nu distrug parul.cauta pe gugalbig grin. app de ce vrei sa te faci bruneta? nu ti place cum iti sta? eu sunt satena inchis si vreau sa ma fac blonda. fac o gresealabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie sa te decolorezi