| pisicuti a întrebat:

Whiskas e bun pentru pisici? adica e o hrana buna?

13 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Buna! nu, nu este buna, este plina de chimicale! Poti sa ii dai mancarica de la Royal Canin pentru ca este foarte buna si mie una, mi-a fost recomandata de toti medicii veterinari la care am fost. De la 4 la 12 luni este recomandat Kitten 36.
Nu este recomandat insa, sa ii dai mancare gatita. Daca totusi doresti poti sa ii dai piept fiert sau la gratar taiat cubulete mici, sunt sigura ca va fi incantata.
Iti spun ca nu este recomandata mancarea gatita din proprie experienta pentru ca BuBu al meu a avut probleme cu greutatea si nu este usor sa bagi pisica la cura. A avut pentru o perioada mancare speciala pentru asa ceva, se pare ca a depasit aceasta incercare si acum este ok. Mult succes!

evenso
| evenso a răspuns:

Este foarte buna facut special pentru pisici.

http://www.smartbuy.ro/brand/whiskas.html

| WhatMeanLove a răspuns:

Da,este.
Si eu tot whiskas follosesc pentru pisicile mele.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Da

| slowswag a răspuns:

E foarte buna
pisica mea este multumita de ea laughing

| Timeea2001 a răspuns:

Eu cred ca da...este o hrana buna pentru pisici... daca ai pisica cumpara-i whiskas cu mare incredere

| byeddy a răspuns:

Pisica mea a crescut cu asa ceva si a fost foarte ok.arata bine

| Fiona232 a răspuns:

Da e foarte bun pentru pisici

| Theoryofabook a răspuns:

Nu,nu e buna deoarece am auzit ca, contine multe chimicale si coloranti
ai putea sa ii iei de la royal canin eu dinasta ii dau la pisica mea(si are blana moale, hihibatting eyelashes

| SherryXoX a răspuns:

Este foarte bun

| HopeAndDream a răspuns:

Este foarte buna exact ca publicitatea. Sincer si cainele meu mananca happy

| animaland a răspuns:

Incearca Equilibrio sau Animonda, in functie de ce prefera pisica, hrana uscata sau umeda -> http://www.animaland.ro/13-hrana-pisici

| Marisutza a răspuns:

Nu prea este buna.Mai buna este Royal Canin