| eXcisioN a întrebat:

1. Cand intru in Counter strike si ma duc la Options si dau pe OpenGL imi apare o eroare in care imi scrie: The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode. Ce sa fac sa nu imi mai dea eroarea asta si sa mearga in OpenGL?!
2. Cand ma conectez la un server si se conecteaza cu succes. dar la sfarsit... cand sa intru in joc se inchide brusc fara nicio eroare nimic. ma poate ajuta cineva?!

Răspuns Câştigător
| Vladut_6547 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa instalez placa video...Sau sa ii faci un update!