| Rauluuu a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema la counter-strike. Nu ma lasa sa intru pe OPENGL, doar pe software si d3d. Imi da eroarea aceea
The game will now run in software mod, The specified video mode is not supported. Ce sa fac? Am dat update la placa, am dat la CS la properties compatibility si tot degeaba. Ce sa fac? Trebuie ceva driver genius. DAU FUNDA big grin

1 răspuns:
| dragonu35hp a răspuns:

Ori nu iti permite placa video adica trebuie schimbata ori nu ai driverele instalate