| R4zv1 a întrebat:

Sunt un jucator de counter-strike 1.6, mi-am bagat pentru prima data windows 7, toate bune si frumoase pana cand instalez cs 1.6. L-am instalat, intru in joc si cand dau pe OpenGL mi iasa din joc si imi da aceasta eroare :
"The specified video mode is not supported.
The game will now run is software mode."
Am auzit ca e problema placii video si ca trebuie sa ii fac nu stiu ce ...Placa mea video este "Ati Radeon HD 4350"
Cum pot rezolva aceasta problema?!

2 răspunsuri:
| alynut a răspuns:

Sall! nu cred ca e de la placa video ci de la windows frate. eu am avut windows xp si imi mergea cs 1.6 foarte bine. imi merea si silent aim! dupa ce am instalat un windows 7 nu puteam sa mai intru in cs. dupa aceaia am instalat windows 7 ultimate si imi merge cs-ul foarte bine! dar imi da o eroare cand bag silent aim sad nu imi da voie windowsl. imi zice ca windowsul ti-a inchis acest program silent aim crying

| amuitat a răspuns:

Ma asa si la mine cand aveam windows 7 ultimate imi mearga si cand am bagat Xp tot mearga dar cand am bagat iar XP nu mai mergea dar joaca si tu cu cdhack ca merge pe orice windows si nu conteaza daca nu-ti merge OpenGL fundita?