| tonny a întrebat:

1 - Cum pot sa fac rost de o baterie DELL, LATITUDE D630 si ce pret are? Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine am incercat sa gasesc singur dar am gasit niste produse...
2 - Se poate reformata o baterie de laptop? daca da, care e procedeul? (mentionez ca eu marefer strict la bateria care o folosesc acum in acest moment )
3 - Cum pot sa fac google chrom sa imi retina o parola si user pe anumite site?

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Http://laptop-direct.ro/......ch/result/

Daca bateria nu mai tine, nu, nu ai ce sa ii faci.

Cand te loghezi pe site te intreaba daca sa iti salveze parola sau nu. Dar trebuie sa fi conectat cu contul de google.

| tonny explică (pentru charleslouboutin):

Multumesc mult pentru, dar chiar daca sunt logat tot as vrea sa stiu cum pot sa fac sa retin o parola, nu stiu dac ti sa intmplat si tie, dar eu unul am uitat de faptul cu parola de retinut de la google, stiu ca mai e un procedeu dar nu stiu cum e