| Toutui a întrebat:

1. Cum scap de petele de transpiratie de pe ghetele de piele?
2. Am cumparat acum 2 zile, ghete de la deichmann, au garantie, nu au nici o problema, se pot returna?

2 răspunsuri:
| Toutui explică:

Problema e ca petele sunt pe ghete si arata urat, adica e mai inchisa textura in partea respective si sunt si maro.

| Heyheyy a răspuns:

1. Si la mine e la fel, transpira degetele...e ceva normal.
2. Daca mai ai bonul sau ceva chitanta de la casa de marcat, trebuie sa se poata returna, doar ca nu stiu daca o sa iti dea banii inapoi sau o sa iti dea alta pereche, contravaloarea acestora cumparate de tine happy