| dEEk a întrebat:

1 intrebare am De ex. unu de la metin2ro este ninja si eu sunt saman el imi da niste sabi o sa mearga armele pentru ninja la samani sau nu?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu o sa-ti mearga

| MenInShadow a răspuns:

Nu, nu o sa mearga. Uite, iti dau armele care poate folosii fiecare personajwinking
Razboinic-Sulite si sabii
Sura- Doar sabii
Ninja- Pumnale, arc, sabii
Saman - evantaie, clopote.
Desi pare ca ninja are cele mai multe arme este si cel care creste cel mai greu. Cel mai repede creste razboinicul, cu o constructie bunawinking
Cel pe Aura sabiei trebuie sa pui full End sau pv, cum intelegi tuwinking si cel pe corp rezistent, full str

| reason20 a răspuns:

Niciodata nu o sa mearga la saman alt ceva in afara de evantai si clopot! Si daca ai observat cand tii mai mult pe un obiect din inventar iti arata pentru. ce caractere sunt bune item-ele!

| omtraisiomvedea a răspuns:

Nu o sa mearga.Samanul poate folosi doar evantaiul si clopotul.Bafta

| dEEk explică:

Ma sfatuiti sa-mi fac alt cont cu ninja sau ce?

| 0Hey0 a răspuns:

Nu merge armele unui ninja la saman
numai daca armele pe care ti le da sunt pentru saman

| 0Hey0 a răspuns:

Samanul are -clopot si evantai etc
razboinicul are-areme mari si mici etc
ninja are-arme mici cutite etc

| sympBv a răspuns:

Nu o sa mearga...