| dEEk a întrebat:

In legatura cu acest topic http://www.TPU.ro/......tru-ninja/
Ce credeti ca este mai bun personaj ninja sau ce? pot sa ma transform din saman?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti si da ninja este mai bun dupa mine daca ajunge la lvl mare gen 40...este super bun

| EmyEmyy a răspuns:

Nu te poti transforma din saman. Eu zic ca cel mai bun personaj este razboinicul trebuie sa ii bagi la abilitati inca sa aiba de 2 ori mai mult vit decat str. Dar mai este bun si samanul care da buff la ceilalti si face asta in timp ce este in grupa cu celui care ii da buff. Ninja e mai bun pe modul PvP iar sura la fel. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?