| Wooddy a întrebat:

5. Cum pot taia un fragment dintr'o melodie? urgent, vreau pas cu pas, multumesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

O sa iti zic pe mess

2 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Este un program mp3DirectCut foarte bun si il poti lua de aici :
http://mp3directcut.en.softonic.com/

pui melodia in program si ii dai play. o sa vezi ca este o linie galbena punctata care se misca in permanenta. unde vrei sa tai melodia, ii dai pause si tii apasat de la linia galbena punctata pana unde vrei tu sa o tai. si in coltul din stanga jos ai edit, si prima iconita de acolo are un foarfec, unde daca apesi se taie particica care ai ales'o tu din melodie :) bafta :*