| anonim_4396 a întrebat:

6:48 PM 2/27 6:11 PM 2/27 Yahoo se inchide pe 17 aprilie 2011! Ei vor sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell& aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anunt ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom stii care sunt folosite si care nu, le vom sterge
va rog daca se poate am putea sa salvam mesengerul gratis?

Răspuns Câştigător
| anddclaus a răspuns:

Am trimis mesajulwinking

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Eu it demonstrez ca toate mass-urile astea sunt facut de cei care nu au ce face. Yahoo nu o sa-ti trimita niciodata mesaje de acest gen.O sa faca anunturi oficiale...
Toate bune.

| 13 a răspuns:

Poi calr ca e adevarat ca patronul de la Yahoo! scrie cuvintele cu "toTZi" si "daca" Hai ma sa fim seriosi.trebuie sa fi retardat mental sa pui botu la porcariile astea.

| 13 a răspuns:

Deci si tu ai pus botu. Bai copile, eu te sfatuiesc sa stai cumninte, ca nu sti niciodata cine sta in spatele monitorului.

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

Sti ce parere am eu despre massurile acestea?

O mare, mare minciuna!

Acesta este putin adevarat, yahoo sterge idurile daca nu mai intri de mult, mult timp pe el

Succes! si stai cal!