| alalal a întrebat:

Am căutat un anumit produs pe eMag care să fie neaparat in showroom in orașul meu. l-am găsit și l-am comandat... problema este că livrarea este in easybox, nu a dat și opțiunea de showroom iar livrarea durează. Întrebarea este: Dacă produsul se află în stoc la mine în oraș pot să îl ridic direct din magazin? Plata este acceptată și este făcută prin eCredit. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai ales la easybox, acolo iti va veni. Nu inteleg de ce nu ai fost direct la showroom sa il cumperi direct de acolo?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă l ai comandat deja îl ridici de la easybox

| Standt a răspuns:

Nu inteleg un lucru. Daca stii ca este in showroom, daca vrei sa-l ridici din showroom, de ce ai mai facut comanda? E ceva ilogic. Mergeai direct in showroom si il ridicai. Acum astepti si mergi la easybox.

| Korkodeln a răspuns:

Produsul care e in showroom o sa ramana in showroom, tie iti va veni din depozit. Imi pare rau de veste proasta dar aia e, altadata te duci direct in showroom, il incerci/vezi si daca iti place il cumperi.