| anonim_4396 a întrebat:

A castigat cineva cu stanleybet?

4 răspunsuri:
| cristi27 a răspuns:

Eu am castigat prn mai ultima data 2 milioane la stanleybet, oricum eu zic ca e cea mai buna agentie de pariuri de la noi, are o oferta foarte buna, este putin mai greu cu codurile dar si alea se invata repede, eu joc la pariuri sportive de vreo 8-9 ani, sume mici, trebuie sa pariezi intr-un mod responsabil si sa ai grija ca poti deveni dependent de pariuri.bafta multa si castiguri pe masura

| sorin a răspuns:

Da eu am jucat cand a fost campionatul mondial si castiam destul de des dar nu sume mari.

| Rizer a răspuns:

Nustiu nu am auzit despre asta!

| Sebi2023 a răspuns:

Nu am auzit niciodată despre asta.