| SorinELoo7 a întrebat:

Azi am pus trei meciuri la Stanleybet si castigul este de 7100 RON. Daca voi castiga imi vor da suma intreaga sau se procedeaza astfel pentru a ridica banii (este o suma destul de mare)? Mai mult de 250 RON n-am castigat, de asta intreb. Astept raspuns!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa primesti 5.500 lei, deoarece suma de peste 700 lei (in cazul tau 6400 lei) se impoziteaza cu 25%. Nu stiu exact cat este suma maxima care se da de la agentie dar afli acolo. Numai bine!

| AFR81 a răspuns:

Depinde de agentie... Daca e una mare poate sa-ti dea banii direct. Daca nu o sa te trimita in alta parte... Oricum, din aia 7100 RON o sa-ti impoziteze foarte mult. Iti doresc sa castigi. Bafta!

| SorinELoo7 explică (pentru AFR81):

Mersi! Eu sunt din Turnu Măgurele.

| bass75 a răspuns:

Suma care depaseste 600 ron, se impoziteaza cu 25%