| Sufletel92 a întrebat:

A cumparat cineva telefoane de pe site-ul alex-gsm.ro?
Este de incredere? fundiţă.

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iei nimic de acolo.
cel putin mie nu mi se pare de incredere si in plus site-ul resp este in reconstructie sau c vrea sa fie...
orice magazin online trebuie sa aiba afisate in mod vizibil datele companiei ce ruleaza si prelucreaza datele clientilor,mai exact trebuie sa fie afisate numele comaniei,adresa exacta, numere de telefon si cel mai important trebuie sa fie afisate datele primite de la fisc. fara alea nu e legal sau de incredere.
bineinteles ca nu poti verifica acel nr de la fisc deoarece e pe bani... orice date primite despre ceva ce nu este al tau este pe bani, public si totusi pe bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o cunostinta care in loc sa primeasca ce a comandat, a primit cu totul altceva. straight faceAsta nu s-a intamplat pe site-ul respectiv, dar poti trage niste invataturi din ea. Sa nu ai incredere in toate site-urile de pe net, pentru ca putine sunt serioase. Daca vrei un telefon, te sfatuiesc sa iesi in oras si sa te uiti dupa mai multe modele( cu aceasta ocazie te mai si plimbi. smug ) happy. Succes!

| roby_3489 a răspuns:

Nu am luat dar dupa cum suna nu prea este de incredere!

| Sufletel92 explică:

Alex-gsm.ro era site-ul
scuze

| Paty1 a răspuns:

Nu este de incredere nu ti-l livreaza si iti i-au din bani