| BezeaToxica a întrebat:

A inceput Leana si Costel(Vacanta Mare)? Am vazut La Maruta(anul trecut) ca va incepe iar si ca sau reunit actorii, si nu mam mai informat cand a ineput(daca a inceput), la ce ora...cine stie sa imi zica si mie!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Chestia era asta:
http://www.protv.ro/......-mare.html
Se reuneste proiectul, o sa fie un stand up comedy prin Bucuresti cred, nu e vorba de Leana si Costel. Ar i fost superb sa fie asa. Poate se gandesc astia sa scoata niste dvd-uri cu toata coletia, orice episod aparut vreodata cu vacanta mare, ar face milioane, poate miliarde.

| Sanja a răspuns:

Din 2013, grupul Vacanta Mare isi reia activiatea.Din grup vor face parte doar Mugur Mihaescu si Radu Pietreanu, dar este posibila si cooptarea fostilor membrii.Primul spectacol a avut loc pe data de 8 Decembrie, in Bucuresti, si in 2014 este programat un turneu prin tara.Vacanta Mare nu va mai aparea la televizor, spectacolele se vor putea vedea doar live.