| andreig a întrebat:

A incercat cineva bronzarea organica? Daca da, ne poate spune cum este si ce rezultate se vad de la prima sedinta.

3 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Nu nu am incercat
de fapt nici nu stiam ca exista asa ceva
am cautat pe net si sper sa te ajute
http://www.maraviglia.ro/......ganica.htm

| Zady a răspuns:

Sunt de parere ca tot mai bine ar fi sa te bronzezi natural, eventual sa incerci cu anumite uleiuri nu stiu, sau mergi la solar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles eu, e un fel de spray autobronzant pe care ti-l aplica la salon si are substante naturale - musetel, aloe vera, ginseng. Trebuie sa iti exfoliezi pielea inainte cu un gel de dus cu particule abrazive, pentru ca bronzul sa dureze cat mai mult (fiind descoperite celule tinere ale pielii). Costa ~50 RON sedinta si cred ca are efect, dureaza cam o saptamana. (M-am informat si eu mai demult ca voiam sa incerc, dar am renuntat fiindca am facut plaja tongue)
Cred ca este o solutie buna daca nu ai posibilitatea de a beneficia de un bronz natural si e cu siguranta mai buna decat a merge la solar, unde iti expui pielea radiatiilor cancerigene!