| nikolettta a întrebat:

A incercat cineva microdermoabraziunea pentru indepartarea punctelor negre? Ce rezultate ati obtinut dupa prima sedinta?
Multumesc si fundita.

2 răspunsuri:
| Roxanacretu2 a răspuns:

La mine a mers excelent! Nu mi-a venit sa cred cat de bine a putut sa ma curete. Dupa aceea mi-a fost mult mai simplu sa imi mentin tenul asa curatat, dar tot merg o data pe luna la o sedinta noua. Daca esti din Cluj te invit sa incerci salonul http://salonestetic.ro

| Madalina828481 a răspuns:

Din cate am auzit este foarte ok dar daca esti adolescent sau ai mostenit punctele negre o sa ti apara iar