| Fumiko a întrebat:

A încercat cineva sa slăbească cu ghimbir? S-au văzut rezultate sau durează prea mult?
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mananca in jur de 1500 de calorii daca esti baiat, fara carbohidrati simpli si fara grasimi si ai sa slabesti.

| Fumiko explică (pentru Sn4k3):

Sunt fata...Mulțumesc pentru informații.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Fumiko):

Atunci 1000-1200 calorii, ce am spus acolo + sport.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Cu ce? wtf nu o sa slabesti niciodata. nu mai manca toate prostiile si nu mai bea toate sucurile. Fa-ti salate si mananca. de ex iti cumperi tu rosii castraveti ardei gras branza si le amesteci pe toate intr-un castron si mananci fara paine fara nimic asa gol. si incerca si fa sport. altfel nu ai cum sa slabesti... eu mananc toate dulciurile posibile si stau toata ziua si nu ma ingras deloc.