| Annddrreei a întrebat:

A mai comandat cineva fotografii printate de la Google Photo? As vrea sa știu ce calitate au, daca e hârtie pentru poze lucioasă sau mata și modelul de hârtie și tehnologia folosita ca sa știm dacă fotografiile vor rezista in timp. Eu nu am găsit acest detalii pe google.

1 răspuns:
| Cherciumihai a răspuns:

Nu am informații specifice despre calitatea și tipul hârtiei utilizate pentru fotografiile printate de la Google Photo. Poți verifica mai multe detalii și specificații pe site-ul lor sau poți consulta recenzii online de la persoane care au comandat deja fotografii printate de la ei. Este întotdeauna bine să verifici opiniile și experiențele altor utilizatori înainte de a face o comandă.