| madalincml a întrebat:

A muncit cineva sau stie cineva ceva de firma : enrique temporal s. l?( Razvan Biricas) ( cules portocale Spania)

2 răspunsuri:
| elenaro a răspuns:

Este escrocherie. Iti asigura cazarea apoi nu-ti mai raspunde la telefon decat in cazul in care iti iei cartela cu numar de Spania. Iti raspunde prima data si zice sa ai rabdare ca asa cum ai cazare vei avea si de lucru. O lungeste cu povesti (mai mult prin sms) pana se apropie sfarsitul perioadei de cazare si apoi nu mai raspunde in niciun fel. Daca cineva are curajul sa incerce sa-si opreasca neaparat bani de intors in tara sau sa aiba rude unde poate sa locuiasca. In Spania greu mai gasesti de lucru, chiar si la negru daca nu ai avut acte inainte de septembrie 2011. Si daca ai bafta sa lucrezi la negru cateva ore, muncesti pe rupte pentru cca.50 centi pentru o ladita de fructe.

| costelcma a răspuns:

Acest Razvan Biricas este un escroc ordinar,da anunturii ca angajeaza,in special pentru valencia si de prin apropiere, are nr de tel 0034688370625, isi da si alte nume si nr de tel, iti ia bani 200e pe chirie si acte si nu l m ai gasesti,te duce in un apartament inciriat de altcineva de obicei tigani care incep sa apara dupa ce dai bani,si se fac ca nu stie ca razvan,sa u ce nume isi da"a bagat ciriasi,si te da afara s au te lasa sa stai o zi doua,da pleci singur, cant incep sa apara tigani pe acolo, aveti grije unde mergetii ca are multe anunturi date.