| PisicaMiauMiau2016 a întrebat:

A vrea ca sa știu care este cea mai buna aplicație de editat videoclipuri?!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sony Vegas PRO 13!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Adobe Photoshop Premier!winking

| MoonWolf a răspuns:

Uite,daca esti incepatoare si nu stii nimic, cand ma refer nimic, atunci esti poftita la Camtasia Studio 8.

| XD_Nicu_1992 a răspuns:

Filmora

| BiancaDragutza1818Myauuu a răspuns:

Eu îți dau mai multe, Ok? Primul program, dar nu e bun mai de nimic, decât dacă ești zeu în editare este Movie Maker care e autoinstalat în pc. Apoi, Filmora care e ușurel dar bunicel.Mai e Camtasia Studio 8, CyberlinkPowerDirector,Videopad (nu e prea bun), dar îți recomand Sony Vegas Pro sau Adobe Premiere. Pentru telefon ai Filmora, Kinemaster, Vivavideo și mai sunt. Dacă am greșeli, scuze, dar telefonul mă corectează.