| Shiatat a întrebat:

Acum cateva zile am incarcat telefonul. Cand am incarcat am primit un mesaj ca am primit 75 MB. Cate minute inseamna?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Flower02 a răspuns:

MB nu inseamna minute. Aia este cat Internet ai primit pe telefon.

| bogboy101 a răspuns:

Se pare ca ai primit Mega Biti pentru navigarea pe internet dupa mobil.Iti trebuie sa ai niste setari daca este ne cosmote iti trebuie un sms la 683 si gata merge. funda?

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

MB aia sunt de internet.

| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin telecomunicatii Si Intercomunicatii Telefonice raspunde:
MB inseamna trafic de internet nu inseamna minute, nu inseamna mesaje inseamna internet daca ai un telefon perormat adica care sa poata fi conectat la Internet pe mobil poti merge la orice Magazin/Diler pentru setariile lui pentru internet

| pinkyred a răspuns:

MB nu înseamnă minute, ci ca poți naviga pe net de pe telefon