| ILied a întrebat:

Acum vreo 2 ani cand am luat laptopul Toshiba A200 Satellite, aveam Windows Vista pe el. Si cand ma duceam cu mausul intr-o parte sau sus ori jos, imi apareau aplicatiile camerei. Un fel de widget la telefon. Acum ca am XP trebuie sa ma duc in Computerul meu si la Camera. Si acum vreau sa am la fel ca si un widget. Trebuie sa-mi instalez Vista?

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Era un program al camerei care rula sub vista, Nu trebuie sa pui vista din nou doar pentru acest gadget, cauta din nou doar programul respectiv si vezi ca poate lucreza si cu XP-ul. Vezi ca pe site-ul producatorului trebuie sa gasesti acest programel.