| magiuli a întrebat:

Ajutati-ma sa scriu o cerere de transfer la alt club sportiv, sincer nu stiu cum sa scriu.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Domnule presedinte,
Subsemnatul, ...Domiciliat in...strada, nr...etc..., membru al Clubului Sportiv..., va rog sa-mi aprobati inscrierea in Clubul (... cel in care vrei sa te inscrii...), pe care il conduceti.

Data Semnatura

Domnului Presedinte al Clubului...

Daca e nevoie, inainte de data si semnatura, pui si motivul pentru care vrei sa te transferi.
(Doamne! Chiar nu se mai invata la scoala cum se face o amarata de cerere?)

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Subsemnatu X, cine esti, unde esti, ce faci, etc... doresc sa... pentru ca...
Va multumesc.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Google rezolva problema:
http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îl adaptezi conform sportului pe care îl faci: http://www.frciclism.ro/Documente/Cere%20transfer.doc
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search si apoi dai acolo la model ce cerere;)

| magiuli explică:

Stiu ca trebuie sa scriu presedintelui federatiei, am nevoie exact dupa regula cum se scrie,