| sebiiiii a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa invat biologia si chimia (dati siteuri nu cu scris cu videouri imegini si imi putin scris nu pot sa invat mechanic varoog)am uitat sa spun de clasa a VIII dau vot + funda

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Nu mai stiu ce materie se facea in a8-a,dar poti cauta pe you tube chestiie care te intereseaza.De ex eu daca vreau sa vad ochiul dau cautare pe you tube,,the eye".Fa si tu la fel in functie de capitolul respectiv,cauta atlase, iar la chimie se gasesc animatii tot pe you tube, tu doar scrie acolo ce cauti.