| Bianca666 a întrebat:

Salutare,tuturor! Ajutati-ma si pe mine cu cateva idei la alegerea facultatiibig grin..imi place biologia si chimia..in plus as putea sa invat si fizica pentru ca sunt in clasa a11ahappy...la ce facultate as putea sa intru?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te tine si iti place sa inveti si intelegi materiile astea, te-ar ajuta mult la medicina.Chiar merita sa faci facultatea asta insa nu multi au rabdarea si motivatia necesara, e mult de invatat dar cred ca tu poti.

| BIOMAN a răspuns:

Pai in ce oras esti?

| Bianca666 explică:

Din Zimnicea.dar o sa ma mut la facultatebig grin.